Profesionalus kiemo apželdinimas Kaune ir Kauno raj.

Išpuoselėtas kiemas, žalia veja, dailūs gėlynai ir romantiškas apšvietimas – tikra naujakurių svajonė. Žinoma, kiemo atnaujinimas aktualus ir senbuviams, kadangi bėgant metams, keičiasi ir želdynų mados. Apželdinimo darbai – vienas iš būdų savo kiemui suteikti tvarkos, patogumo ir nepriekaištingos išvaizdos. Gerbūvio tvarkymo darbai apima platų spektrą: nuo apželdinimo projekto paruošimo iki kruopštaus ir kokybiško jo įgyvendinimo.

Kodėl rinktis mus?

Platus darbų spektras
Kiemo apželdinimas yra gana plati sąvoka, į kurią įeina ne tik vejos, tačiau ir gėlynų bei alpinariumų įrengimas, apšvietimo, laistymo sistemų projektavimas, dekoratyvinių telkinių rengimas.

Vizualizacijos
Planuojant apželdinimo pateikiame kuo detalesnes vizualizacijas, kad klientas geriau įsivaizduotų ir įvertintų galutinį rezultatą ir būsimo sklypo vaizdą.

Moderni technika
Pasitelkiame modernią techniką, kuri padeda greitai bei kokybiškai atlikti darbus, dirbame su pasaulyje pripažintais laistymo sistemų, apšvietimo, fontanų gamintojais.

Kokybiški augalai
Bendradarbiaujame su žymiausiais Lietuvos bei užsienio medelynais, klientams stengiamės pateikti tik kokybiškus ir išpuoselėtus augalus.

Profesionalūs specialistai
Visus apželdinimo darbus atlieka kvalifikuoti specialistai. Vertiname savo klientus ir jų lūkesčius, todėl darbus atliekame laiku, laikantis įsipareigojimų ir susitarimų.

Atliekami apželdinimo darbai

Aplinkotvarkos projektai
Aplinkotvarkos projektai – pirmasis žingsnis sėkmingo kiemo apželdinimo link. Šiame apželdinimo etape sprendžiami visi klausimai ir sudaromas tikslus apželdinimo planas.Turint aplinkotvarkos projektą lengviau įvertinsite darbų apimtis, galėsite išbandyti naujausius apželdinimo sprendimus, tiksliai sužinosite būsimo projekto išlaidas.

Vejos įrengimas ir priežiūra
Vejos įrengimas – neatsiejama kiemo dalis. Tai ne tik jūsų sodo ar daržo pagrindas, apjuosiantis lysves ir dekoratyvinius medelius, bet ir natūralus fonas bei kontrastas gėlynams, atsipalaidavimo vieta. Atsižvelgę į jūsų poreikius parenkami norimą vejos tipą, kruopščiai paruošiame sklypą ir pradedame vejos apželdinimo darbus. Plačiau apie vejos įrengimą: Vejos įrengimas ir priežiūra.

Vejos tręšimas ir aeravimas
Pasėjus veją reikėtų nepamiršti ir ja tinkamai rūpintis. Vejos tręšimas ir aeravimas – labai svarbūs darbai, norint ilgiau džiaugtis lygia ir puria žole. Dažnai pjaunama veja greičiau sunaudoja mineralines trąšas, štai aeruojant auga žolių šaknų masė, kadangi gauna daugiau oro, veja darosi elastingesnė, puresnė, taip pat geriau regeneruoja.

Gėlynų ir alpinariumų įrengimas
Alpinariumas – tai estetiškas akmenų ir augalų derinys, papuošiantis bet kuriuos namus, na o gėlynai jau nuo seno laikomas vienu populiariausių kiemo akcentų. Ypač populiarėjantis gėlynų ir alpinariumų įrengimas reikalauja ne tik gražių augalų, tačiau ir tinkamu dirvožemio paruošimo, sodinimo ir nuolatinės priežiūros, kuria pasirūpins mūsų specialistai.

Laistymo sistemų projektavimas ir įrengimas
Mūsų laistymo specialistai, įvertinę jūsų norus ir lūkesčius, suprojektuos kokybišką automatizuotą (pagal laiko intervalus arba dirvožemio drėgmės lygį) arba rankinę laistymo sistemas, kad veja žaliuotų ir neišdžiūtų, o gėlynai dar labiau pražystų. Laistymo sistemų projektavimas ir įrengimas palengvins kiemo darbus, kadangi po ilgos darbo dienos visą darbą laistymo sistema atliks už jus.

Apšvietimo įrengimas ir projektavimas
Kokybiškas apšvietimo įrengimas ir projektavimas ne tik padės atsiskleisti jūsų augalų grožiui tamsiu paros metu, tačiau suteiks kiemui jaukumo ir saugumo. LED lempomis apšviesime augalus, medžius, kiemą, garažą, terasą, takelį, alpinariumus, baseinus ir kitas norimas jūsų kiemo vietas. Apšvietimo projektus atlieka savo darbą puikiai išmanantys specialistai, todėl pasiūlys modernių ir jūsų lūkesčius atitinkančių apšvietimo sprendimų.

Dekoratyvinių telkinių įrengimas
Dekoratyviniai tvenkiniai ir baseinai – dar vienas kiemo dekoro elementas, suteikiantis landšaftui naujų spalvų. Pažangios technologijos ir architektūrinės idėjos šiais laikais leidžia įrengti skirtingų tipų dekoratyvinius tvenkinius su fontanais, žuvytėmis, vandens gėlėmis, mini terasomis, liepteliais ir kitais norimais priedais.

Kaip tinkamai prižiūrėti apželdintą kiemą?

1.

Laistymas

Reguliariai laistykite veją ir augalus, ypač naujai pasodintus. Taip pat nepamirškite, kad dirvožemis turi būtų drėgnas.

2.

Tręšimas

Tręšti augalus rekomenduojame organinėmis ir mineralinėms trąšomis.  Trąšas rinkitės pagal augalo rūšį.

3.

Piktžolės

Išravėkite kiemą nuo piktžolių, kurios gali konkuruoti su augalais dėl naudingųjų dirvos mirkoelementų ir vandens išteklių. 

4.

Formavimas

Formuokite medelius. Reguliariai genimi augalai bei medeliai ne tik išlaikys tinkamą formą ir išvaizdą, bet ir geriau ir greičiau augs.

5.

Sezonas

Paruoškite medelius žiemojimui, o atėjus pavasariui naudokite trąšas, purkškite nuo kenkėjų, kad medeliai ir žolė greičiau atsigautų.

Apželdinimo darbų kainos

Apželdinimo darbų kainos, priklausomai nuo norimo projekto, skiriasi. Planuojantiems keletą apželdinimo darbų, taikome specialias nuolaidas. Kviečiame kreiptis nurodytais kontaktais ir mūsų specialistai suteiks visą reikiamą informaciją apie kiemų apželdinimą, vejos įrengimą ir kitus aplinkotvarkos projektus.

Daugiausiai darbų esame atlikę būtent Kaune ir Kauno raj., tačiau esant poreikiui, apželdinimo darbus atliekame visuose miestuose.

Taip, siekiant patenkinti klientų lūkesčius ir laikytis abipusių įsipareigojimų, prieš atliekant itin didelio masto darbus pasirašomos sutartys.

Atliekamų apželdinimo darbų spektras gana platus:
• Vejos įrengimas ir priežiūra
• Aplinkotvarkos projektai
• Gėlynų ir alpinariumų įrengimas
• Laistymo sistemų projektavimas ir įrengimas
• Vejos tręšimas ir aeravimas
• Apšvietimo įrengimas ir projektavimas
• Dekoratyvinių telkinių įrengimas

Prieš pradedant darbus visada rekomenduojame atlikti aplinkotvarkos projektą, kuris padės įvertinti darbų apimtis, kainas ir norimus rezultatus. Visada galite kreiptis į profesionalų kraštovaizdžio dizainerį, kuris padės jums sukurti želdinamos erdvės viziją ir parengti projektą.

Renkantis augalus, labai svarbu atkreipti dėmesį į tai, ar jie pritaikyti prie jūsų regiono klimato ir dirvožemio sąlygų. Konsultacija su augalų ekspertu ar kraštovaizdžio dizaineriu padės nuspręsti, kurie augalai geriausiai tiks ir sėkmingai augs jūsų kiemo sąlygomis.

Augalų augimo laikas priklauso nuo jų rūšies ir augimo sąlygų. Svarbu būti kantriais ir reguliariai prižiūrėti augalus, kad jie galėtų gerai augti ir vystytis.

Scroll to Top
Call Now Button