Tvoros montavimas Kaune

Privatumas savame kieme – didelis privalumas. Geriausiai tam padeda kiemo apželdinimo darbai arba tvoros. Tvorų montavimas ir įrengimas Kaune ir Kauno rajone – puiki galimybė greitai ir kokybiškai apsitverti gyvenamąjį namą, sodą ar kitą sklypą. 

Tvorų rūšys: skirtumai, panašumai, ypatybės

Kiekviena tvoros rūšis turi savo privalumų ir ypatybių, o pačios tvoros pasirinkimas priklauso nuo individualių poreikių, aplinkos sąlygų ir dizaino pageidavimų. Patarimas: prieš pasirinkdami tvoros medžiagą, aukštį, įsitikinkite, ar jūsų tvora atitinka Statybos inspekcijos nustatytą statybų tvarką.

Betoninės tvoros
Betoninės tvoros – puikus sprendimas, norintiems itin tvirtos, ilgaamžės, aklinos tvoros. Iš betono gaminamos tvoros gali būti liejamos arba sudarytas iš atskirų betoninių segmentų, kurie vėliau montuojami prie pagrindinės tvoros konstrukcijos. Betoninės tvoros gali būti įvairių formų, dydžių ir dizainų. Tokios tvoros, nors ir patikimas, tačiau gana brangus pasirinkimas. 

Segmentinės tvoros
Segmentinės tvoros sudarytos iš atskirų segmentų, kurie montuojant tvirtinami vienas prie kito. Tokie segmentai gali būti pagaminti iš skirtingų medžiagų, tokių kaip betonas, akmuo, skarda, plastikas, metalas etc. Segmentinės tvoros yra populiarus pasirinkimas dėl jų lengvo montavimo ir galimybės pritaikyti įvairius dizainus.

Tinklinės tvoros
Tinklinės tvoros yra pagamintos iš metalinio tinklo. Kadangi tinklinės tvoras yra gana retos, tarp jų gerai cirkuliuoja oras, tad jos dažniausia pasirenkamos soduose, ūkiuose, daržuose, kuriuose reikia mažiau estetikos ir daugiau funkcinių savybių. Tinklinės tvoros, pagamintos iš metalinio tinklo, paprastai būna pigesnės už kitas tvorų rūšis dėl naudojamų medžiagų ir montavimo darbų paprastumo.

Medinės tvoros
Medinės tvoros yra natūralus ir estetiškas pasirinkimas, todėl tai itin dažnas pasirinkimas gyvenamuosiuose namuose. Medinės tvoros gali būti įvairių dizainų, aukščių, spalvų, be to yra galimybė vėliau medinę tvorą perdažyti. Medinės tvoros kainuoja priklausomai nuo naudojamos medžiagos.

Metalinės tvoros
Metalinės tvoros dažnai pasirenkamos dėl jų tvirtumo ir saugumo savybių. Tokios tvoros gali būti pagamintos iš plieno arba aliuminio ir dažnai naudojamos verslo, pramonės ar viešojo sektoriaus teritorijose. Metalinės tvoros gali būti įvairių formų ir dizainų. Metalinės tvoros, ypač pagamintos iš brangesnių metalų, kuriems reikia specialaus apdirbimo, gali būti brangesnės nei kitos tvorų rūšys.

Skardinės tvoros
Skardinės tvoros pagamintos iš metalinių skardos plokščių. Skardinės tvoros gali būti vertikalios arba horizontalios, priklausomai nuo jūsų norų ir dizaino. Tokios tvoros gali būti tvirtinamos prie metalinės konstrukcijos arba kitos tvirtinimo sistemos.

Mūrinės tvoros
Mūrinės tvoros yra statomos iš plytų, akmens arba kitų mūro medžiagų, yra itin tvirtos, ir ilgaamžės. Mūrinės tvoros gali būti įvairių aukščių ir dizainų, vienos populiariausių – stilingos, tačiau brangios mūrinės klinkerio tvoros. Mūrinės tvoros iš esmės vienos brangiausių dėl dėl medžiagų kainų ir darbo sąnaudų. Be to, plytos ar akmens yra sunkūs ir reikalauja specialių įgūdžių jų montavimui.

Plastikinės PVC tvoros
Plastikinės PVC tvoros yra pagamintos iš plastiko medžiagų, dažniausiai PVC. Nors yra lengvos, bet labai patvarios ir atsparios korozijai bei aplinkos veiksniams. Jos dažnai naudojamos aplink tiek gyvenamųjų namų kvartaluose, tiek ir soduose bei kituose plotuose. PVC medžiaga yra plačiai prieinama ir pigesnė už daugelį kitų medžiagų, taip pat tokios montavimas gali būti greitesnis ir lengvesnis.

Patikimi tvorų meistrai ir kokybiškas tvorų įrengimas 

Kaip ir trinkelių  klojimas, taip ir tvorų įrengimas reikalauja ne tik kokybiškų medžiagų, tačiau ir profesionalų žinių. Tvorų projektavimo, montavimo ir įrengimo darbus atlieka tik patyrę, savo darbą puikiai išmanantys tvorų meistrai. Greitas, laiku atliekamas tvorų įrengimas yra mūsų stiprybė, tad galėsite būti tikri, jog tvora tarnaus ir jūsų kiemą puoš ilgai. 

Kodėl tvorų pamatai vienas svarbiausių tvoros įrengimo dalių?

Tvirti ir tinkamai paruošti tvorų pamatai – pagrindinis ir vienas svarbiausių kokybiškos ir ilgaamžės tvoros dalių. Kadangi tvoros pamatai suteikia pagrindą, ant kurio tvora stovės, jie privalo būti itin lygūs, stabilūs ir tvirti. Tinkamai įrengus tvoros pagrindą išvengiama tvoros nusmukimo, pasvirimo, be to, tinkamai paruošus pagrindą tvora stovės ilgiau, bus mažiau pažeidžiama išorės veiksnių. 

Kokia yra tvoros montavimo kaina?

Tiek pačios tvoros, tiek ir tvoros montavimo kaina priklauso nuo keleto dalykų. Visų pirma, tai medžiaga, iš kurios padaryta tvora. Pavyzdžiui, vienos pigiausių tvorų yra tinklinės, tačiau yra atviros, joms trūksta estetinio vaizdo. Štai mūrinės klinkerio, metalinės ar betoninės tvoros yra gražios ir stilingos, tačiau kainą išaugina naudojamos medžiagos ir įgūdžių reikalaujantis darbas. Kaina taip pat priklauso ir nuo paruošiamųjų darbų, tinkamo pamato betonavimo, pačios tvoros projektavimo. 

Kviečiame kreiptis nurodytais kontaktais ir mūsų specialistai suteiks visą reikiamą informaciją apie tvoras, tvorų rūšis, jų montavimą ir suras geriausią sprendimą jūsų namams.

Dažniausiai užduodami klausimai

Daugiausiai darbų esame atlikę būtent Kaune ir Kauno raj., tačiau esant poreikiui, tvoras tveriame ir kituose miestuose.

Svarbiausi tvoros įrengimo etapai apima projektavimą ir pamatų įrengimą. Vėliau atliekamas tvoros montavimas ir galutinė tvoros apdaila.

Montavimo laikas priklauso nuo tvoros rūšies, jos ilgio ir sudėtingumo bei darbo intensyvumo. Paprastos tvoros gali būti įrengiamos per kelias dienas, o sudėtingesnės tvoros gali užtrukti kelias savaites ar net mėnesius.

Tvoros aukštis gali labai skirtis priklausomai nuo poreikių. Dažniausiai sodo tvoros būna apie 1-1,5 metrų aukščio, o gyvenamųjų teritorijų tvoros gali būti aukštesnės, siekiančios 1,8-2 metrų ar net daugiau. Patarimas: prieš pasirinkdami tvoros medžiagą, aukštį, įsitikinkite, ar jūsų tvora atitinka Statybos inspekcijos nustatytą statybų tvarką.

Taip, tvorai tverti gali reikėti specialių leidimų, kuriais, jeigu reikės, padėsime pasirūpinti.

Tvoros gyvavimo trukmė priklauso nuo naudojamų medžiagų kokybės, tvoros rūšies, aplinkos sąlygų ir tinkamos priežiūros. Kokybiškai įrengta ir prižiūrima tvora gali tarnauti dešimtmečius.

Gyvenamųjų namų tvoros gali būti su įėjimo vartais ir spynomis, o verslo objektų tvoros gali turėti papildomas apsaugos priemones, tokias kaip apsauginės kamerų sistema ar elektros signalizacija.

Tvoros gyvavimo trukmė priklauso nuo naudojamų medžiagų kokybės, tvoros rūšies, aplinkos sąlygų ir tinkamos priežiūros. Kokybiškai įrengta ir prižiūrima tvora gali tarnauti dešimtmečius.

Galerija

Scroll to Top
Call Now Button